Čím se zabývá sociální firma Ergones

TyfloCentrum Olomouc o.p.s. je známou a zavedenou neziskovou organizací poskytující sociální služby, která funguje již 12 let. Z důvodu zvýšení zaměstnanosti zrakově postižených jsme v rámci této organizace založili sociální firmu Ergones, která v současné době zaměstnává již 18 pracovníků se zdravotním, převážně zrakovým postižením.

Sociální firma Ergones se zabývá především prodejem a poradenstvím v oblasti elektronických kompenzačních pomůcek pro zrakově postižené (mobilní telefony, tablety, přehravače MP3, počítačové sestavy, digitální lupy).

Již rok se zabýváme grafickými pracemi a tiskem propagačních materiálů. Rozjeli jsme i další zajímavé činnosti jako na příklad výuku jazyků a překladatelské služby, digitalizaci médií, hodinového manžela a další.

Klademe velký důraz na inovace, a proto sledujeme nejmodernější trendy a novinky v oblasti výpočetní techniky. Neustále díky tomu rozšiřujeme sortiment o nové, kvalitní a cenově dostupné produkty vhodné pro děti i dospělé se zrakovým hendikepem.

Protože se u nás v Ergonesu děje pořád něco nového, rádi bychom vás chtěli pravidelně informovat o novinkách a důležitých akcích naší sociální firmy.

Aktuálně je naším největším „trhákem“ přenosná kamerová digitální lupa Zoomax, která slaví u svých prvních klientů velký úspěch. Ve srovnání s ostatními lupami dopadla při testování odborníky z Tyfloservisu nad očekávání dobře. I přesto, že stojí pouhých 13490 Kč, kvalitou a počtem funkcí poráží s přehledem podobné výrobky, které se prodávají i za více než 20000 Kč!

Pokud nevěříte, nezbývá vám než se podívat na odkaz:

http://ergones.cz/prodcatalogue/detail/Digitalni-lupa---ZOOMAX-Snow-br-Cena-13-490-CZK/136/

nebo se přesvědčit na vlastní oči. Tuto lupu si můžete vyzkoušet v krajských ambulantních střediscích Tyfloservisu v Praze, Plzni, Hradci Králové, Brně, Ostravě a Olomouci.

Můžete si ji objednat na níže uvedených kontaktech.

Budeme se těšit na váš zájem a vaši návštěvu.

Martin Jakubík, technik - prodejce

TyfloCentrum Olomouc, o.p.s.
Sociální firma Ergones

tel: +420 583 034 537, +420 777 983 148        
e-mail: pomucky@ergones_cz
web: www.ergones.cz