ERGONES PŘICHÁZÍ S NOVINKOU

Uvažujete o novém ozvučeném telefonu nebo tabletu? Chcete využívat moderní technologie? Hledáte rozumný kompromis mezi cenou a výkonem? Pak jste to právě Vy, pro koho jsou určeny tyto řádky!

Sociální firma Ergones má pro Vás řešení v podobě mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android JellyBean. Tato verze OS Android již dospěla na úroveň, kdy je možné zařízení plnohodnotně využívat bez zrakové kontroly.

A co vše Android umí?
Specializované aplikace Vám vyhledají nejen CO, KDY a KAM jede, ale v případě vlaku i z kterého nástupiště. Hlasová asistentka bleskově sdělí, co dávají v televizi nebo předpověď počasí. E-mail i poslech audio knih nebo hudby je samozřejmostí.

Pokud tedy toužíte po takovém chytrém pomocníkovi, navštivte nás. Vše Vám ochotně předvedeme, vysvětlíme a uvidíte, že od úvahy, zda ano či ne, bude malý krůček pro pořízení této pomůcky.

Technické podrobnosti o námi nabízených telefonech s OS Android najdete na http://ergones.cz/prodcatalogue/item/Ozvucene-mobilni-telefony-pro-nevidome/1/20/136

Kontakty:
Sociální firma Ergones
I. P. Pavlova 69 Olomouc
Telefon: 583 034 537
Email:pomucky@ergones_cz

Jiří Hladiš
Technik prodejce