Výuka jazyků přes skype

Sociální firma Ergones nabízí výuku italštiny, francouzštiny, španělštiny, portugalštiny a angličtiny z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Ušetříte tak nejen čas, ale i peníze, které můžete využít efektivněji.

Výuka je určena pro jednotlivce i skupiny, studenty, firmy a organizace ve všech stupních pokročilosti. Disponujeme vysokoškolsky vzdělanými lektorkami s dlouholetou praxí i v zahraničí.
S lektorem máte hlasový i písemný kontakt, takže Vám veškeré probírané učivo může napsat a vysvětlit tak, jako při běžné hodině ve třídě. Výuka se věnuje pouze Vám a nikomu jinému - učíte se to, co potřebujete a v intenzitě jaká Vám vyhovuje. Čas i den výuky může být pohyblivý.
Hodina potrvá obvykle 60 minut, nebo dle dohody. Před započetím kurzu je zapotřebí uhradit minimálně 5 vyučovacích hodin, a to na účet firmy. V případě neuhrazení dané ceny, nebude výuka započata. Cena se bude pohybovat v rozmezí 100-150 Kč za 60 minut při individuální
výuce. Při skupinové výuce je cena za jednotlivce ještě nižší. První lekci poskytneme k vyzkoušení zdarma.
Vše co potřebujete je počítač a připojení k internetu, nainstalovaný program Skype a sluchátka s mikrofonem. Program Skype můžet stáhnout na: http://www.skype.com/intl/cs/get-skype/

Sociální firma Ergones je doplňkovou činností neziskové organizace TyfloCentrum Olomouc, o.p.s. Jejím hlavním posláním je vytvořit nové pracovní příležitosti především pro osoby s těžkým zrakovým postižením a tím snížit nezaměstnanost těchto osob v olomouckém regionu.
Zlepšete své jazykové schopnosti a přihlaste se!

těšíme se na Vás.

Za kolektiv lektorek,

Mgr. Eva Daníčková
lektorka francouzštiny

Ergones – sociální firma
Heyrovského 35
779 00 Olomouc
e-mail: jazyky@ergones_cz, tel.: 583 034 534
www.ergones.cz