Job Fair bez bariér

3. ročník úspěšného veletrhu pracovních příležitostí pro osoby se zdravotním postižením

Tento projekt je ideální platformou pro přímý kontakt zaměstnavatelů s handicapovanými uchazeči o zaměstnání a zároveň příležitostí lépe porozumět potřebám zaměstnavatelů i lidem se zdravotním handicapem.

Kdy: 18. 9. 2012 od 9:30 - 15:30
Kde: Praha, náměstí W. Churchilla 4, VŠE – Rajská budova

Hlavním cílem veletrhu je uplatnění handicapovaných spoluobčanů na otevřeném trhu práce. Stejně tak chceme poukázat na to, že zaměstnávaní osob se zdravotním postižením je i přes vzrůstající zájem zaměstnavatelů v České republice stále oblastí, ve které máme ještě hodně co dohánět. Program veletrhu je koncipován tak, aby zájemci o zaměstnání měli celý den možnost seznámit se s firmami, které nabízí pracovní uplatnění osobám se zdravotním postižením, získali informace o jejich aktuálně volných pracovních pozicích a dalších aktivitách firem. Současně v rámci doprovodného programu nabídne veletrh účastníkům možnost konzultovat kariérní rozvoj s odbornými poradci.
Pro zaměstnavatele pak budou připraveny zajímavé bloky přednášek, které jim přinesou praktické zkušenosti z oblasti zaměstnávání osob se zdravotním postižením nebo zajímavé rady a tipy jak v této souvislosti využít například flexibilních úvazků.

Více na: www.kontobariery.cz