Pobyt ve Velkých Pavlovicích

TyfloCentrum Karlovy Vary ve spolupráci s OO SONS Karlovy Vary připravilo pro své klienty a další zájemce  tuzemský nedotovaný pobyt v pensionu u Hiclů ve Velkých Pavlovicích. Pobyt se uskuteční v termínu od soboty  10.srpna do pátku 16.srpna  v nádherném prostředí jižní Moravy.

Pension u Hiclů  je v centru Velkých Pavlovic, během letního období je v areálu venkovní bazén zdarma  a pro případ nepříznivého počasí je zde i krytý bazén s vířivkami, vlnobitím, který je za úhradu. Hned vedle pensionu je bowling a restaurace. Nedaleko od Velkých Pavlovic je dřevěná rozhledna Slunečná, která nabízí nádherný výhled do dalekého okolí a hned pod ní se nachází vinný sklípek, kde lze ochutnat produkty místních vinařů. Stravování bude formou polopenze . Ubytování je v apartmánech v budově č.4. Do všech pokojů je bezbariérový přístup, pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem s ledničkou, sociálním zařízením, televizí. Před pokojem je možnost venkovního posezení.

Cena pobytu je stanovena na 3.500,- Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, stravování formou polopenze, které začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu, menší občerstvení po večeři (voda,káva,čaj,víno),dva zájezdy (Mikulov,Čejkovice, Klobouky u Brna) . V případě dostatečného zájmu (15 osob) je možnost zajistit společné posezení ve vinném sklípku pana Havlíka, spojené s ochutnávkou velkopavlovických vín. Podrobnosti budou uvedeny v závěrečných pokynech.  Pobyt není dotován, proto připravený program není povinný. Dále zde bude k dispozici střelnice na simulovanou střelbu, společenské hry pro zrakově postižené, beseda s prezentací očních preparátů.

Cena nezahrnuje úrazové pojištění. Doporučujeme účastníkům, aby se sami připojistili pro případ úrazu. 

Při větším počtu zájemců, než je kapacita střediska, bude přihlíženo k pořadí došlých přihlášek a k termínu zaplacení zálohy.

V případě, že se z vážných důvodů nebudete moci pobytu zúčastnit, bude Vám účastnický poplatek vrácen snížený o storno poplatek účtovaný pensionem a o dosud vynaložené náklady na administrativu.

Nezapomeňte si s sebou vzít obuv na přezutí, plavky, slepeckou hůl, užívané léky a dobrou náladu. Vítán je i hudební nástroj, který ovládáte.

Velmi se těšíme na Vaši účast a věříme, že na konci pobytu budete plni síly, elánu a energie.

Další informace a přihlášku naleznete na: www.tyflocentrum-kv.cz