Servis PC na dálku pro zrakově postižené

Od května 2012 spolupracuje SONS ČR s firmou Vronli ( www.vronli.cz ), která poskytuje přes internet službu Servis počítačů na dálku.

Pokud potřebujete vyřešit jakýkoliv problém na vašem počítači, budete se moci přes webový formulář (odkaz na něj je uveden níže) spojit s techniky z firmy Vronli, kteří se po vašem souhlasu k vám do vašeho PC na dálku připojí a mohou provést některé z následujících služeb: opravy systému, zrychlení PC, nastavení a odstranění problémů s nainstalovanými programy a další technické úkony.

Opravy ani nastavení týkající se speciálních odečítacích a nebo zvětšovacích softwarů zatím nejsou podporovány.

Servis na dálku je dostupný od 8 do 23 hodin, každý den včetně víkendů. Máme jako organizace SONS se společností Vronli domluvené speciální ceny pro naše zrakově postižené klienty a tedy i pro vás. Ceny jsou následující:

- servis v délce 30 minut za 99 Kč
- servis v délce 90 minut za 266 Kč
- servis v délce 180 minut za 499 Kč
- roční předplatné servisu za 399 Kč měsíčně

Za servis se neplatí nic předem a je poskytována záruka, že pokud se problém nevyřeší, je servis zdarma. U každého servisního zásahu je analýza počítače zdarma, kdy technik vyhodnotí, zda jde daný problém řešit na dálku a sdělí Vám cenu.

Formulář pro odeslání požadavku na vzdálený servis je na této internetové adrese: http://vronli.braillnet.cz

Jak to funguje?
Technik se na dálku připojí na Váš počítač, kde po udělení Vašeho souhlasu bude moci počítač dočasně ovládat a provést opravu dle Vašich požadavků.

Jednoduchost
Pro využití servisu není třeba mít nainstalován žádný program, ani nejsou vyžadovány žádné technické znalosti. V případě potíží s připojením Vás bude sám technik kontaktovat telefonicky.

Bezpečnost
Vzdálené připojení na Váš počítač je zabezpečeno stejnými standardy, jaké používají banky.

Garance kvality
Za servisní zásah platíte až po jeho dokončení a pouze pokud je úspěšně vyřešen Váš problém.

Za SONS ČR
Marek Salaba (technická podpora SONS ČR)