TYFLOBRNO 2012

V rámci Brněnských dnů pro zdraví se letos uskuteční další ročník soutěže v prostorové orientaci a samostatném pohybu nevidomých TYFLOBRNO 2012 . Akce se koná k připomenutí Dne bílé hole a v rámci týdne sociálních služeb a to v sobotu 6. října v  městské části Brno-Židenice .

Jaké jsou podmínky pro účast?

Účastníci potřebují: bílou hůl, dobrou obuv a oblečení i do deště, funkční MP3 přehrávač, nové baterie, dobrou kondici, odvahu a sportovního ducha. Zájemci z řad zdravé populace se mohou také zapojit, trasu projdou s klapkami na očích. Přijďte si zasoutěžit!

Přihlášku Vám pošle a dotazy zodpoví Tereza Kozderová, tel. 515 919 672, 774 715 097, e-mail kozderova@tyflocentrumbrno_cz. Soutěž proběhne pod organizačním vedením TyfloCentra Brno, ve spolupráci s oblastními odbočkami SONS Brno, dobrovolníky TyfloCentra Brno, Městskou policií Brno a dalšími dobrovolníky.

TYFLOBRNO 2012 se bude konat v rámci projektu Slepotou život nekončí a završí tak nespočet motivačních aktivit, které se již v projektu uskutečnily. Neseďte tedy doma a  přijďte ukázat, co umíte a co dokážete.

Zdroj: TC Brno