Pozvání (nejen) na tandemové soustředění

Vážení přátelé aktivního pohybu,  v letošním roce si připomínáme 250. výročí narození  zakladatele slepeckého školství v českých zemích prof. Aloyse Klara. V rámci doprovodných akcí na počest této významné osobnosti pořádá SK  Slavia Praha - OZP ve spolupráci s redakcí časopisu Zora od 20. do 27.  července 2013 v Úštěku - jeho rodišti - 6. ročník tandemového  soustředění zrakově postižených.

Naší základnou, odkud budeme vyjíždět na celodenní vyjížďky ZA PAMĚTIHODNOSTMI Českého středohoří a Kokořínska, bude kemp Chmelař na břehu stejnojmenného jezera.
Ubytování je ve dvoulůžkových chatkách. Připravovaný program tras na jednotlivé dny obdrží účastníci pobytu v dalším mailu. 
Protože Úštěk nabízí vlaková i autobusová spojení po regionu, je to i vhodná příležitost pro zájemce z řad pěší turistiky a jezero bude určitě lákadlem pro vyznavače vodních sportů. 
Cena pobytu pro jednu osobu s polopenzí (snídaně a večeře) je 2 200 Kč. Omezená možnost ubytování je i v dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením v blízkém hotelu Racek za 3 800 Kč s polopenzí na osobu.

Závazné přihlášky zasílejte do 15. dubna 2013 vedoucímu akce
Jiřímu Reichlovi
E-mail: reichel@sons_cz,
mobil: 777 72 27 75),

Ten Vám ochotně zodpoví případné dotazy.

S pozdravem
Zdeněk Bajtl

Zdroj: Vis Imp