Tandem jump

Milí přátelé, kamaradi, kolegové, je dosti možné, že jste již jedenu pozvánku na letošní tandemový seskok  dostali, ale protože se mi mnoho mailů vrátilo, zkouším to znovu.

Ráda bych vám nabídla účast na letošním tandemovém seskoku a to nejen pro zrakově či tělesně postižené, ale také pro vaše blízké, známé či přátele.
V kostce:
KDE: letiště Dlouhá Lhota u Příbrami
KDY: 1. května 2013 - první výsadek by měl jít na start v 14:00
ZA KOLIK: tandemový seskok pro 1 osobu 3200,- Kč (můžete si objednat
videozáznam celého vašeho seskoku - s tímto záznamem stojí seskok 5 200,- Kč
= platíte svého osobního kameramana, který zachytí nejen samotný skok, ale i přípravu, nástup, let v letadle a doskok na pevnou zem)

S KÝM A PROČ: s týmem zkušených profesionálů (nejsou to amatéři, kteří se tomu věnují jen o víkendech). jde o certifikovanou skupinu tandempilotů v čele s šéftandem pilotem panem Romanem Štenglem (ve svých 35 letch má více jak 11 000 seskoků (bývalý vojenský parašutista)
Co je třeba udělat: odepište na můj email, uveďte svou běžnou poštovní adresu, uveďte počet oaob (případně i zrakový či tělesný handicap - to je informace pro piloty, protože handicapované si berou ti nejzkušenější a hlavně ti, kteří mají na seskoky s postiženým certifikát). A prosím uveďte zda máte zájem o videozáznam. Ti, kteří projeví o akci zájem dostanou podrobné informace o časech a rozdělení do výsadků.
Vážné zájemce prosím, aby reagovali obratem, protože je toho ještě potřeba mnoho zařídit.
Na jistě milé setkání, nezapomenutelné zážitky a přátelské posezení před a po seskoku se těší 

Ila Vobrová ilona.vobrova@volny_cz